| Fluture a întrebat:

Acum o intrebare mai.ciudatalaughing. O prietena l-a visat pe un baiat[pe care il place] ca era foarte grijuliu cu ea.Va dau tot ce mi-a zis ea despre acel vis:"Ma luase un coleg in brate, imi pusese mana pe fund, apoi i'am zis ca'i nesimtit si a luat mana, iar cel de care imi place ii spunea colegului meu sa aiba grija de mine sa nu cad dar era tare dragastos si imi zambea cand vorbea". Ce credeti ca inseamna? Ea m-a rugat sa pun intrebarealaughing fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sunt doar vise!
Ceea ce trebuie sa faca(prietena ta)este sa intre in vorba cu el si sa-i spuna ca il place.

| DxDoarEuxD a răspuns:

Visele in care apar baieti aduc in mare lucruri bune, sincer nu am inteles ce ai scris asa ca m-am interesat si uite o serie, ia-o pe care crezi ca intra visul tau
Este un semn bun in general; inceput, situatie incipienta in care va aflati.

batandu-se- te superi de un fleac;
certandu-se- pierderea afectiunii prieten(ei)lui;
in biserica- esti impulsiv(a);
jucandu-se- bucurii;
mancand- sentimente curate;
mic- mahniri sufletesti;
rebel- afacerea urgenta trebuie terminata cat mai repede.