| alostfoot a întrebat:

Întrebarea este adresată iubitorilor de footfetish. Mai exista romani(băieți in principal, dar dacă exista si fete) care au footfetish? Dacă da, la ce vârsta l-ați dezvoltat si care credeți ca este motivul care a declanșat acest fetish?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mihai Bendeac are foot fetish

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, cei cu deviatii de comportament si probleme psihice.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

N-are legatura cu probleme psihice.Este ceva foarte des intalnit.

| Violleta2022 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Tu inca esti prea mic ca sa stii, dar are legaturi cu deviatiile de comportamnet, adica cele psihice.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am 20 de ani...

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Da, am dezvoltat un footfetish de la anime-uri.Dar nu este chiar un fetish, majoritatea baietilor se uita la picioare(coapse in special).