| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Intrebarea mea e simpla. Cum sa il prezint mamei pe prietenul meu? big grin
Adica. mama este intelegatoare, dar problema mea e ca imi este rusine big grinbig grin

Orice sfat e bine venit happy

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Daca nu te simti pregatita, nu o face.
Atunci cand va trebuii sa o faci, vei stii asta si nu va trebuii sa te gandesti de 2x.

Ps: as vrea si eu o mama ca a ta!

2 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Eu cred ca intai ar trebui sa ii spui mamei tale ca ai un iubit, sa ii arati poze cu el, sa vorbesti despre el, despre caracterul lui, despre cum va intelegeti si ii spui ca maine(sau oricand) vei veni cu el si o rogi sa nu te faca de rusine chiar daca nu il place.

| maria9 a răspuns:

Sa nuh iti fie rusine
pentru ca intr-o zi tot o sa trebuiasca sa il arati