| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Intrebarea pentru fete.
Fetelor, eu am 5 zile de menstruatie.Luni mi-a venit iar miercure am am avut sport.Profa nu m`a crezut si asa c'am facut sport si eram pe stopcrying.
Cand am ajuns acasa eram plina, iar acum numai am menstruatie[de fapt de ieri] si m`ai trebuia sa mai am inca 2 zile sad. oare dc s`a intamplat asa?

7 răspunsuri:
| danielacs a răspuns:

Nu stiu... poate ti-a curs prea mult atunci si acum nu mai are ce.

| Kitty a răspuns:

Nu stiu, dar oricum nu e un lucru care sa te ingrijoreze.

| innulea a răspuns:

Hmm nu-ti fa griji.
pursisimplu ai dat complicatii la uter.
da nu e o problema... peste citeva zile se va incepe, majoritatea fetelor dau peste asa cazuri.

nu e nimic grav :* fii linistita)

| Brotacelu a răspuns:

Atat de tembela e si profesoara aia a ta? daca era profesor mai ziceam dar FEMEIE?!

Mai asteapta putin si daca e ceva suspect mergi la medic.

Apropobig grine ce intrebarea asta este numai pentru fete? Ginecologi sunt numai de sex feminin? laughing) nu cred!

| shadovv a răspuns:

Eram sigur ca asta e motivul pentru care fetele nu fac sportul mereu!

| Ice*Queen a răspuns:

Nu e batut in cuie un nr de zile. Poate sa te tina si 3 zile dar si 6. Intradevar, nu e ok sa faci efort in perioada asta pentru ca risti sa ajungi la complicatii, la fel cum nu e indicat sa stai prea mult in apa... O sa vezi ca luna viitoare va fi ok, poate o sa-ti intarzie un pic, dar nu cred ca e cazul sa te ingrijorezi. Daca simti ceva neobisnuit, mergi la doctor!

| le.cocaine a răspuns:

Probabil... ti s-a eliminat tot in aceea zi in care ai depus efort!