| Gabriella24 a întrebat:

URGENT DAU FUNDA SI VOT! Buna! Deci referitor la intrebarea http://www.tpu.ro/......ina-2.html De atunci a trecut ceva timp [intrebarea a fost postata pe 21 aprilie] iar menstruatia trebuia sa-mi vina pe 4 mai si a intarziat 2 zile a venit pe 6 mai [mentionez am menstruatie regulat] primele 2 zile a venit putin ca si cum ar fi fost pe terminate dar aveam dureri abdominale normale in aceasta perioada si urmatoarele 2-3 zile cantitea a revenit la normal [ieri s-a terminat aceasta perioada menstruala (11.05.2012)]. Greturi sau ameteli nu am :) doar ca sanii imi sunt durerosi [IN ANUMITE MOMENTE] si au o consistenta moale pot spune dar uneori ma dor. Culoarea areolei este foarte oke. Pot spune ca in timpul menstruatiei eram si balonata dar si inainte de menstruatie acum sunt oke. Chiar ieri mergeam pe strada si aveam niste crampe foarte puternice la nivelul ovarelor. Iar " tuberculul montgamery" nu il am de fapt e doar un singur punct care cred ca il aveam si din cate stiu trebuie sa fie plina areola de aceste ridicaturi. MENTIONEZ CA ANUL TRECUT IN LUNA NOIEMBRIE AM FOST DIAGNISTICATA CU CHISTURI OVARIENE PENTRU CARE AM LUAT DUPHASTON 10 ZILE IAR APOI CONTRACEPRIVE ORALE DIANE 35 PE CARE INCA LE IAU ACEASTA ESTE ULTIMA LUNA IN CARE MAI AM DE LUAT IAR ACESTE PASTILE MI-AU REGULAT MENSTRUATIA DE ATUNCI VINE FIX ODATA LA 28 DE ZILE EXCEPTAND LUNA ASTA. Va multumesc! :* [imi cer scuze pentru eventualele graseli de exprimare sau de gramatica]

Răspuns Câştigător
| MissExtasy95 a răspuns:

Nu esti gravida :*

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Ai noroc nu esti insarcinata.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ţi-am dat un răspuns COMPLET la întrebarea din 8 iulie ( ulterioară acesteia )!

Te rog să-l citeşti cu atenţie.