| Aηηa a întrebat:

Intrebaree pentru baieti!
Cum credeti ca sunt fetele cu ochii caprui si cu paruu saten?batting eyelashes
Cum ar fi "fata perfecta" pentru voii?batting eyelashes
Mersiibatting eyelashes Va rog nu raspunsuri la mistowaiting

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu facultate, cu un loc de muncă unde să fie bine plătită, mai frumoasă, decât moartea, să nu îmi fie silă, să fac sex cu ea. E.t.c... Nu mă interesează prostii de tipul culoarea : ochilor, părului- să nu fie cheală, evident. -

| Narcis2007 a răspuns:

Fata perfecta pentru mine ar fi frumoasa, draguta, desteapta si ar avea ceva ce numai ea are

| porto89 a răspuns:

Pe locul 1 bruneta cu ochii albastrii iar pe 2 blonda cu ochiii negrii! iar fata perfecta pentru mine nu existawinking kiss :*

| GGeorgel a răspuns:

Sunt foarte frumoase, fiecare fata e frumoasa in felul ei si adica nu poti face niste reguli de frumusete ca si masurile fetei perfecte (90 60 90) daca poti zi-mi tu baiatul perfect? iti spun eu ca nu poti deoarece cum eu stiu fete foarte frumoasa cu ochi caprui/negrii si satene/brunete stiu si blonde cu ochi verzi/albastrii sau toate combinatiile la fel sti si tu mai multi baiati care arata bine si eu diferite combinatii nu? si fiecare baiat are preferintele lui de exemplu mie imi place brunete cu ochi albastri dar majoritatea prietenelor mele au fost (ca si tine presupun)brunete/satene cu ochi caprui) dar asta nu insemna ca ele nu erau la fel de frumoasa ca si cele brunete cu ochi albastrii. Degeaba imi place mie brunete cu ochi albastri si vine o bruneta cu ochi albastri si cand o vad imi vine sa urlu...nu culorile conteaza ci trasaturile iar la corp formele si in primul rand caracterul persoanei. Cum am zis sunt foarte multe de vorbit si aici, oricum stai linistita asa cum esti, chiar daca unii te considera urata sau nu chiar asa de frumoasa, pentru cineva chiar esti frumoasa iar din poza ta nu cred ca ai motive sa fi considerata astfel. Sper sa prinzi ideea si noroc in viatawinking
P.S. si eu sunt brunet cu ochi caprui si am cat de cat succes la fete daca te intrebai tongue

| danypoli95 a răspuns:

Nu exista om perfect indiferent de ce culoare au ochii ei sau parul ei.

| àIèD a răspuns:

Nu exista fete perfecte dar mie imi plac fetele brunete, ochii nu conteaza si sa aiba un corp destul de dezvoltat si frumos

| Zzoomless7 a răspuns:

caprui si bruneta sau
albastrii si blonda big grin

| cristyano2 a răspuns:

Nu exista fata perfecta... blonda cu ochii albastrii!