| LoveIsForEverYoung a întrebat:

Hey baieti! Va plac fetele inalte, satene, slabute si cu ochii caprui?
Va rog, raspunsuri sincere si nu rautacioase!

Răspuns Câştigător
| nurckye a răspuns:

Daca ne luam exclusiv dupa aspectul fizic da. Dar cum la gradinita ne invata ca "interiorul coneaza" atunci apar variabile. In principiu arati bine domnisoara.

| LoveIsForEverYoung explică (pentru nurckye):

Mersi!

| nurckye a răspuns (pentru LoveIsForEverYoung):

Cu placere. Insa o frumusete exotica precum dvs ar da funda. Ni stiu zic si eu...

| LoveIsForEverYoung explică (pentru nurckye):

Nu stiu, ma mai gandesc! De ce, te deranjeaza? :-(

| anonim_4396 a răspuns (pentru nurckye):

1. mie mi-a multumit, nu tie;
2. daca vrei funde mergi la piata, se vand la cutie;
3. de multe ori daca nu stii, mai bine nu spui nimic, cel putin PARI inteligent.

| nurckye a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Mai e un mersi mai sus
2. Daca raspunsul e bun merita funda.
3. (imi aminteste de tinerete) ofticatu' ofticatu' ha ha ha

| LoveIsForEverYoung explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei, e greu sa gasesti niste oameni mai, nu stiu... inteligenti!

17 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Mie imi plac fetele mici de statura si blonde.
Nu imi plac cele inalte sau satene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac fetele de genu asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre sani, fund si buze nu ai spus nimic! Ce conteaza daca e inalta, daca are fund dragut?
Ce conteaza daca e slabuta, daca are sani misto?
Ce conteaza ochii, daca are buze dulci?
Sper sa nu te-ai suparat, eu am incercat sa-ti demonstrez ca detaliile tale pot fi rezolvate cu alte detalii! big grin

| LoveIsForEverYoung explică (pentru anonim_4396):

Pai pe mine m-a interesat daca va plac fetele cu parul castaniu, inalte si cu ochii caprui! Stiam ca va plac fetele cu tate, fund si cu buze dulci! Si stai linistit, nu m-am suparat! :-)

| LoveIsForEverYoung explică (pentru anonim_4396):

A si apropo, doar vreau sa stiu daca am inteles cum trebuie. Deci poate sa fie si o batoza daca are tate misto si poate sa aiba si 3 metri daca are fund dragut! Ok! :-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveIsForEverYoung):

Eu am spus clar, ca poate fi slabuta daca are sani misto, poate avea orice ochi, dar buzele sunt dulci si stie sa sarute si e bine daca e inalta, dar daca are si fund misto, e si mai bine.
Tot ce si spus tu nu sunt niste dezavantaje, dar pierzi imaginea de ansamblu.

| LoveIsForEverYoung explică (pentru anonim_4396):

Ok, am inteles, mersi!

| BLeur a răspuns:

Nu contează, să arate cât de cât bine nici Muma Pădurii să nu fie, pricepi tu?
Sinceră, drăguţă, amabilă, cu simţul umorului, tupeistă şi altele, nu-mi vin acum în minte.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add: eduard.bytw