| CEl8oo a întrebat:

Intro relatie, voua fetelor cum va place ca baiatul sa fie mai inalt cu un cap decit voi?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Diferenţa să fie acceptabilă ( el e mai înalt cu 13-14 cm decât mine). Dar nu ca fata să aibă 1 metru şi-o foaie de ziar iar băiatul 2 metri jumate happy

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu neaparat.
Noi visam multe dar cand apare EL poate sa fie si de 1-20m daca are acel ceva e superb happy

| Mikhtarian a răspuns:

Care cap? De preferat, sa aiba 2 capete.

| lavida a răspuns:

Mie personal, imi plac baietii mai inalti undeva la 1, 85 in sus, avand in vedere ca eu am 1, 75

| veveritacafenie a răspuns:

Mie personal, imi plac baiati de aceeasi marime cu mine dar putin mai inaltwinking

| Crytek6 a răspuns (pentru veveritacafenie):

Nu aveti cum sa fiti de aceeasi marime, el o sa aiba mereu 16-20 de cm in plus laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LovellyAngel a răspuns (pentru Crytek6):

Esti un pervers. laughing))