| DanDannn a întrebat:

Hey TPUbatting eyelashes Joi e balul bobocilor, si ma intrebam daca ar fi ok sa o intreb pe o fata de la alta clasa daca vrea sa fie pertenera meawinking [nu la miss/mister, doar asa in general]. Ea m-a mai intrebat daca vreau sa fiu partenerul ei la miss si mister doar ca am refuzat [ mi s-a parut ciudat ca nici; nu o cunoscusem, nici acu nu prea o cunosc dar ma saluta mereu; si asta conteaza putin laughing ]. Si inca ceva : cum o intreb? sau daca vreau sa invit o alta fata, cum ii zic? multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
In primul rand nu trebuia sa o refuzi,pentru ca mai rar o fata il intreaba asa ceva pe un baiat,probabil ca ii esti simpatic, sau cine stie, poate mai mult de atat.
I poti spune ca data trecuta ai refuzato pentru ca erai cu capu`n nori si i spui daca vrea sa fie partenera tahappy
Succes.