| crazyangelforever a întrebat:

Hi!
sunt clasa a 9a si urmeaza balul bobocilor
as vrea sa stiu si eu tot despre acest bal...stiu numai ca se alege un miss si mister...
as vrea sa imi spuneti mai multe
multumesc!

3 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Pai depinde acum de la scoala la scoala ca se dau niste probe ca mai sunt niste inculti care rad de saracii bobocei,, cei care participa apoi dans! mai cunosti cateva persoane te simti si ce pot sa zic acum depinde scoala fiecare cum e de organizata dar merita sa mergi is niste anii frumosi care niciodata nu o sa i mai ai in viata.

| Deeaa9 a răspuns:

Balul Bobocilor este un prilej de distractie pentru toti elevii din cadrul liceului. Cei de clasa a IX-a participa la concursul `Miss & Mister Boboc`. Concursul va consta in diferite probe(depinde de fiecare liceu). De obicei, balul se organizeaza in club, sau cel putin asa se face la noi, veti avea si un invitat special, o vedeta, in mod normal si multaa multaa distractie avand in vedere ca totul este organizat de elevii claselor de a XII-a si nu profesori.

| LavyNikoFagaras a răspuns:

Pai.boboci trebuie sa dea probe de cunostinte generale.sa interpreteze un rol, dans etc. iar juriul va hotari cine e mai bun.Bafta!