| anonim_4396 a întrebat:

Isi poate da seama un baiat cand va sarutati daca e primul tau sarut? Sunt sanse sa te descurci bine din prima si sa nu isi dea seama? :d

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca iti folosesti limba nu isi da seamalaughing Dar daca el nu a sarutat niciodata nu intrebi? Poate ca habar nu are.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ideea e sa nu dai cu limba pe obraz. Am un tovaras care s-a-mbatat si apoi s-a sarutat cu fata si nu prea mai nimerea gura... si o lingea pe obraz. happy