| Mihai18G a întrebat:

Isotonic-ul ingrasa?
pentru ce este bun? am inteles ca da energie
cand sa il iau? inainte sau dupa antrenament
scuze ca am postat aici... dar am mai pus intrebarea si in alte categorii si nici un raspuns straight face

Răspuns Câştigător
| purenerve a răspuns:

Prietenu isotonicul nu este un energizant ci un revitalizant deci se bea in timpul sau dupa antrenament pentru ati recupera sarurile minerale pierdute din corp pri efortu fizic salut

2 răspunsuri:
| SciMMy a răspuns:

Isotonic R este un produs care se ia in timpu antrenamentului.

| SciMMy a răspuns:

Isotonic-R este un produs care se ia in timul antrenamentului. In timpu antrenamentului nu cred ca "ingrasa". Daca iei isotonic-R si te ingrasi eu zic sa te gandesti la alimentatia ta in general, nu sa dai vina pe el.