| DaveMustaine a întrebat:

Iti poti da seama daca un baiat te place prin modul in care te priveste?

Răspuns Câştigător
| Andr33a123 a răspuns:

In ziua de azi uni baieri daca nu toti se iau de tine {in gluma} sa iti demonstreze ca te iubesc. Asa se "exprima" sau "comporta" ei. Privirea este singura la uni baieti de care poti sa iti dau seama ca te iubeste. Dar pun un semn de atentie aici.Sa nu fi dezamagita poate ca "interpretezi" gresit. Funda?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,iti poti da seama, daca te priveste lung si totdeauna cand te vede atunci fi sigura ca te place

| DarkTheory a răspuns:

Normal, doar ca trebuia sa iti dai si tu seama nu sa fi aiurita, crezand ca oricine se uita la tine te place...

| zurick a răspuns:

Cred ca nu-ti poti da seama ce simte el pentru tine asa de usor.

| Dariusuu a răspuns:

Întreabă-l și chiar vei ști.Dar în unele cazuri chiar îți poți da seama.

| FadetoBlack a răspuns:

Eu nu-s de părerea asta. Poate se uită la tine că ai ceva pe faţă, poate se uită că '''vai ce urâtă e aia'', poate se uită la tine că eşti bârfită. Pot fi o grămadă de motive pentru care se uită un băiat la tine. Poate chiar pentru că vrea doar să se joace cu tine.

| DaveMustaine explică (pentru FadetoBlack):

Ai dreptate. Am citit candva pe net o chestie similara. Daca un baiat iti spune ca esti o papusa, asta nu inseamna ca esti frumoasa. Poti fi o chucky.

| FadetoBlack a răspuns (pentru DaveMustaine):

Şi afirmaţia ta e bună. Cam aşa e. Doar să aibă de f... ce contează restul? laughing

| Voidwithin a răspuns:

Nu iti dai seama doar daca il intrebi...

| Ella3133 a răspuns:

Clar.

Răspuns utilizator avertizat
| simonafrumoasa a răspuns:

Da! dar mai greu! totul depinde de el si de legatura dintre voi. daca el simte ceva pentru tine sau tine la tine ti-o va arata doar trebuie sa fie baiatul potrivit. happy o zi frumoasa!

| ThisGirlHere a răspuns:

Da. Daca te priveste mult si intens cu o privire visatoare si sa iti mai si zaambeasca uneori, fii sigura ca te place. Succes! happy

| RalucaAlina11 a răspuns:

Intreaba-l si vei sti.