| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc enorm un barbat cu 22 de ani mai mare ca mine. Ne-am placut din prima zi cand ne-am vazut si iata ca avem deja mai mult de 3 ani de cand ne cunoastem. E casatorit. Nu am nimic impotriva ca este casatorit, nu am nimic impotriva sotiei sale, dar m-a rupt cand am aflat ca duce si alte relatii paralele. Le-a "atacat" si pe doua din prietenele mele... una cedase, alta nu (dar cine stie?). Mor de gelozie! Si cu toate astea inca il iubesc mult. Odata i-am spus ca atunci cand o sa ma casatoresc, as vrea ca unul din copii sa fie al lui, un baietel care sa-i semene, la care el a ramas trasnit, a ras cu pofta, apoi a tacut un pic si a zis: "Nu zic ca nu vreau, dar cand te casatoresti - apar altele..." Sincer va spun ca il iubesc din suflet si din putinii iubiti cu care m-am intalnit, el a fost, este si va ramane marea dragoste a vietii mele, cu toate ca au fost si momente cand sufeream din cauza lui. Exista zile cand imi sta pur si simplu "bagat" in cap si gata, nu ma pot gandi la nimic altceva. Stiu ca asta nu va dura o vesnicie. Ce sa fac sa uit de el? Doar ideea asta ma omoara! Un lucru stiu ca o sa-l fac la sigur. Sa am un baietel de la el, sa-i dau numele lui si de fiecare data cand o sa-l privesc si o sa-l strang in brate, sa-mi amintesc de el.
P. S. Va rog sa nu ma judecati, doar inimii nu poti sa-i dictezi pe cine sa iubeasca. Dragostea nu tine de varsta, si nici de morala...

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Symatec@ poate unii nu te inteleg dar sincer este destul de greu. Tu esti tanara, el si-a trait viata a facut o familie eu nu pot sa zici decat atat. Poate el profita de tine ca esti tanara si tu suferi degeaba. Sincer incearca sa iti vezi de viata ta sa iti cauti un baiat care sa te placa gandeste-te el este mai mare ca tine cu 22 de ani poate dublu cat varsta ta nu te inteleg cum te poti indragosti de tatal tau. Eu nu te judec nu te critic dar iti dau un sfat. Veziti de viata ta ca mai tarziu o sa zica stop aici si tu o sa suferi atunci si mai mult ca am si poti sa ajungi sa mai faci si alte prostii. Si mai este si chestia aia, poti strica o casa si dupa poate o sa ai asa pe consecinta. Imi pare rau ca iti zic asta dar sper sa intelegi ce se poate intampla sa pui si raul putin in fata.
Succes!

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Doamne iarta-ma fato, nu esti in stare sa iti gasesti unu de varsta ta si te complici cu bosorogi?

| T4ny4 a răspuns:

Iubito,nu poti decat sa incerci sa uiti de el! Nu inteleg dc te deranjeaza ca umbla cu altele? Sotia lui nu te-a deranjat? de ea ar trebui sa te temi pentru ca cu ea are un legamant.Iar daca prietenele tale ar face asa ceva stiind ca-l iubesti sunt niste vite proaste laughing Daca se poarta frumos cu tine si e ok,bucura-te la intensitate maxima de momentele in care esti langa el! nu te mai gandi la ce va fi ce a fost! Esti f romantica si prinsa in vraja lui,dar un copil de la un barbat de genul asta? chiar iti doresti asa ceva? Daca da, fa-l, dar ai grija de el! Sa n-ajungi sa te razbuni pe copil din cauza tatului lui.

| WooLove a răspuns:

Multumesc pentru Funda Symantec@ si sper ca sfatul meu sa iti fii fost de folos. succes!

| evelynne a răspuns:

Prin acelasi lucru am trecut si eu si stiuuu cat de greu e sa-ti impui anumite lucruri pe care inima nu vrea sa le faca. Daca vrei poti sa'mi dai id'ul tau si sa mai vbm:*

| puishor69 a răspuns:

Hahahhahahahahahahaha
fraiero

| muchacha a răspuns:

Fata, nu mi-o lua in nume de rau da nu e bine. trebuie sa il uiti. asta e parerea mea
u faci cum crezi