| adrianaada a întrebat:

Heyy TPU... vreau si eu nste povestioare de genul astora
,, intr-o zi o fetita se juca in parc... uitandu-se in jos ea vede o fotografie. DUPA 20 DE ANI: sotul vede in portofelul sotiei sale o fotografie cu un baietel...
el:Iubito cine este coplasul acesta?
eatonguerima mea dragoste...
el:Am pierdut aceasta poza acum mult timp."
sau
,, intr-o zi un baiat se duce la iubita sa sa o ceara in casatorie.
aceasta era oarba...
el:iubito, imi faci onoarea de a fi sotia mea?
ea:nu ma casatoresc pana nu vad
A doua zi doctorii o suna spunandu-i ca au gasit pe cineva care sai doneze ochii.
dupa ce fata a facut transplantul baiatul vine din noi la ea. intr-un baston pentru nevazatori.
el:acum ca poti sa vezi vrei sa te casatoresti cu mine?
ea:esti orb? nu ma pot casatori cu tine...
dand sa iasa din camera baiatul striga in urma ei: Te rog sa ai grija de ochii mei..."

2 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

A doua poveste o poti incadra la Alinuta(sadica)