| davidd1 a întrebat:

vreau sa ma ajutati ca un sfat stiu ca am facut o greseala m-am indragostit de sora sotiei mele si de asemenea sotia fratelui meu si am intretinut relatii sexuale cu ea iar acum imi este greu sa o privesc deoarece mi-am dat seama cat de mult o iubesc dar am un sentiment de vinovatie fata de fratele si sotia mea.Va rog ajutati-ma

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lexy ♥ a răspuns:

Mda...ciudat acum cateva zile erea o fata pe site care avea o intrebare aproape identica numai ca ea nu stia ce sa faca in legatura cu sora ei..se simtea vinovata fata de ea... poate va intalniti si pe aici laughing

| Diia94 a răspuns (pentru Lexy ♥):

Cear mai filaughinglaughing
Eh..coincidente

| Diia94 a răspuns:

Sa inteleg... 2 frati pe 2 surori?laughing
Scz dar e aiurea. Orqm cei de facut? Pai daca nai copii e bine, dar trebuie sa vb cu ea sa vezi daca te iubeste, daca da ok faceti publica relatia dar stii ca o sa te coste scumpwinkingDar macar vei fi fericitwinking Gandeste-te la binele tauhappy Sincer.

| Millis a răspuns:

Ai deja o sotie nu? nu este bine ceea ce faci. Nu uita ca ai depus un juramant, trebuie sa-l respecti, la fel ca si pe sotia ta.

| RăspundLiniștit a răspuns:

Citind intrebare ta am avut reactia fiintei din filmuletz. Exact asa treptat si de doua ori, numai sunetul de pe fundal lipsea. http://www.youtube.com/watch?v=6KsFzNhn9SY&feature=related

| iubesteOrezul a răspuns:

Spune-i lucrul acesta ei. Iar daca si ea simte acelasi lucru puteti face public lucrul acesta. Iar daca ea nu simte, puteti continua, in secret, pana cand o sa va plictisiti. Bafta!

| DumnezeuIntrebarilor a răspuns:

Daca esti prost laughing