| alexandra_1245 a întrebat:

Iubesc ft mult un baiat, am deja 5 luni, tin ft mult la el, insa problema e ca nu stiu ce simte el fata de mine, permanent cind il intreb nu doreste sa raspunda iar cind sint in prezenta altor baieti e gelos, cum sa procedez?

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Alexandra vroia să zică că de 5 luni are o relație cu un băiat, nu că ar avea ea 5 luni, nu?

| chelie91ptm a răspuns:

Daca e gelos inseamna ca te iubeste. Daca era nepasator il durea undeva de tine, deci... eu unu zic ca te iubeste.

| Polaris a răspuns:

La 5 luni eu habar n-aveam ce e ăla un băiat, dar fie.

Răspuns utilizator avertizat