| StetcoAlina568957 a întrebat:

Hey,am o mare problema, deci, mie mi-a placut de un baiat, dar acel baiat nu m-a placut, pana la urma l-am facut sa ma placa, si am avut 2 luni de relatie. Ieri trebuiau sa fie 2 luni si 2 saptamani,dar el s-a despartit de mine si inca nu inteleg de ce,adica am avut atatea amintiri. Seara venea pe strada, veneam si eu, ma saruta, ma tinea in brate imi spunea ca ma iubeste,am vorbit foarte multe secrete,ne-am facut planuri pe viitor la care el a avut ideea,si a zis ca nu ma mai iubeste, si cand am intrebat de ce a zis ca s-a gandit intr-o dimineata la mine si si-a dat seama ca nu mai simte nimic pentru mine.Eu inca il iubesc nu stiu ce sa fac, il vreau inapoi,vreau niste idei de recucerire sau sa-l fac gelos cumva (P.S oricine il intreaba de ce s-a despartit de mine el zice ca nu ma mai iubeste), nu stiu ce sa fac, chiar il iubesc si m-am chinuit sa il fac sa ma placa, l-am rugat frumos daca imi da ultimul sarut si imbratisare si el a zis ca da, ma intreb oare sarutul asta va schimba ceva, chiar il vreau inapoi sadsad sad ....Va rog ajutati-ma...dau funda :* sad sad

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las ca isi trece cand dai de altul

| mihai69 a răspuns:

Alinuțo, asta e. Farmecul s-a dus, vraja e destrămată. Ce rost are?!?
Altul la rând, că-i lumea plină!

| neutrino a răspuns:

Nu poti face gelos pe cineva care nu tine la tine. Baiatul a fost in final sincer cu tine, iar tu nu trebuie decat sa-i respecti decizia.

| Emilian65 a răspuns:

Daca a spus ca nu te mai iubeste, respecta-i cuvantul si gaseste un alt baiat care sa te iubeasca.