| vijaiclaudiu a întrebat:

Iubesc o fata...cand vreau sa ii vorbesc fata in fata ma rusinez si ma balbai ce trebuie sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| LaLaLoveAlex a răspuns:

Fi barbat! Ia'ti inima in dinti si du-te la ea. Spune-i ce iti trece prin cap pe moment, nu te mai rusina. Chiar daca simti ca iti plesneste inima nu lasa sa se vada.Controleaza-te si fa-ti curaj. Bafta :*

1 răspuns:
| radu01M a răspuns:

Nu fii timid.Esti barbat sau ce Dumnezeu? Stapineste frica si timiditatea. Spune tot ce ai pe suflet. Daca azi nu merge, va merge miine.Ai incredere in tine! Bafta!