| alexanderjb a întrebat:

Iubesc o fata dar n-am curajul sa-i zic ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| XANDER_9023 a răspuns:

Daca nai curaj incearca sa-i fac o faci sa zambeasca si cand va zambi vei avea curajul sa-i spui si cine stie poate si ea simte la fel succes

4 răspunsuri:
| consilierindragoste a răspuns:

Daca nu ai curajul s-ai spui, atunci macar arata-i lucrul acesta

| cristinaiub a răspuns:

Ia-ti inima-n dinti si spune-i

| geoka23 a răspuns:

Asta depinde daca si ea te iubeste daca ai vreun dubiu despre asta adica ca nu te iubeste sau ca nu-i place de tine fa-o sa-i placa de tine fate un magnet pentru ia intelegi apropiete de ia si vezi daca-ti zambeste sau ceva de genu inseamna cai place te de tine daca sunteti impreuna spune-i ca o iubesti si este viata ta cred ca asa e nu gresesc cred ca dacai spui ca o iubesti nu se poate intampla nimic nu este sfarsitul lumi. ati urez multa bafta si succes in iubire, pace prospera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nai curaj las-o balta gasesti peste tot laughing))))))))))