| Ax a întrebat:

Cum sa spun te iubesc cuiva caruia chiar il iubesc? e singurul baiat la care nu am curajul.

Răspuns Câştigător
| s3byk91 a răspuns:

Pai nu poti sa ii zici ca il iubesti probabil pentru ca simti pentru el ceva ce nu ai mai simtit pentru alti baieti. in fin sa revenim. demonstreazai ca il iubesti intr-un mod in care stii tu cel mai bine ca ii place sau ca ar vrea sa faca ceva anume si nu poate fara ajutorul tau. dupa ce ai facut (ce am zis mai devreme) poti sa ii zici linistita un sincer " TE IUBESC ". Bafta!

5 răspunsuri:
| luly16 a răspuns:

Scrie-i un biletel cu te iubesc si numele tau strecoariel in ghiozdan sau nu stiu in ce, ca la mine a functionatbig grinbaftă...

| maryus92 a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa ii spui, dai de
inteles acest lucru, ca doar ar fi atat de destpet sa isi dea seama ca ai sentimente fata de el fara sa ii zici direct.

| BonneLess a răspuns:

Ii spui exact asa " Vreau sa stii ca eu te iubesc, chiar daca nu ti-o pot spune sau arata" cred ca o sa functioneze si i-o spui verbal nu printr-un mesaj scris. Fii curajoasawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Antooooooooooooooo a răspuns:

Ca sa nu ai emotii nu-l privii in ochi. Daca esti ca mine ai sa te inrosesti. Te pui langa el, sau il chemi de-o parte si te uiti la buzele lui. Si ii spui " X, cred ca m-am indragostit de tine, te iubesc" si dupa te uiti in ochii lui. big grin