| Dezy010 a întrebat:

Iubesc o persoana. si o iubesc mult. dar verisoara mea face la fel. si el ne iubeste pe amandoua. va trebui sa aleaga una dintre noi dar sunt sigura ca va alege persoana iubita. ar trebui sa renunt sau sa raman in concurs?

7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu ti-ai dori pe cineva care sa te iubeasca doar pe tine?

| unione a răspuns:

Va iubeste... offfff

| Cezar a răspuns:

In dragoste si razboi totul este permis. Daca el o place pe verisoara ta nu te lasa demoralizata de acest lucru. Daca tu il iubesti cu adevarat lupta pana la ultima picatura de sange. Arat putin mister si cateodata putina indiferenta este reteta perfecta. Sunt baiat si stiu ce vor. Multa bafta si CAPUL SUS tu esti cea mai tare.

| AleD a răspuns:

Pai ar trenui sa lupti daca il iubesti cu adevarat.dar daca crezi ca o sa iesi tot singura si ranita din chestia asta plus ca o sa te certi si cu verisoara ta mai bine renunta. oricum is multi baieti in lumea asta de care sa te poti indragosti.succes!

| Deiia a răspuns:

Spune-i ca renunti.Caci daca ramai poate sa o aleaga pe verisoara ta si atunci crede ca chiar vrei sa ramai cu el.Dar daca renunti inseamna ca iti place de el dar o iubesti si ep verisoara ta si nu va trebui sa aleaga intre voi.Din punct de memorie.laughing zi sa aleaga p cine vrea dar nu in concurs Pt ca nu e singurul baiat de pe lume.Nu e asa? Funda?

| 0ffliner a răspuns:

Pai depinde de om tongue in punctul meu de vedere ar trebui sa il lasi sa se iubeasca cu verisoara ta, sau
1. El va alege la alegere.
2. Se va gandi concret.
3. Va foloseste.
4. Va alege pe cea mai frumoasa.

| Margareta_1341 a răspuns:

Ar trebuii sa renunti.Nu poti iubii 2 persoane la fel decat daca pe una o iubesti platonic.Baieti mai exista pe Pamant.Nu e primul, nu va fi ultimul.