| oly_7105 a întrebat:

Iubesc un baiat care nu ma cunoaste foarte bine.cum as putea sa ii atrag atentia in asa fel incat sa imi impartaseasca si el aceleasi sentimente? va rog dati-mi sfaturi sincere si care mi-ar putea fi de folos. funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mai intai iti dau o lectie de exprimare laughing, si nu sunt rautacioasa, cand spui ca il / o iubesti inseamna ca impartasiti aceleas sentimente si ca sunteti impreuna, tu de fapt il placi /esti indragostita / atrasa.
Vorbeste cu el, fara timiditate, pur si simplu te bagi in seama cu el, faceti cunostinta si schimb de id'uri si ii zici ca ti'ar placea sa va cunoasteti mai bine.