| cotincotin a întrebat:

Cum as pute sa atrag atentia unui baiat care nu ma cunoaste? fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Andreutza184 a răspuns:

Hm.....tot uitate la el, si fii atenta ca uneori sa se uite si el la tine. Daca ai o minge da-o in directia lui sau loveste-l usor cu ea, asa cu siguranta te va observa.Sa stii ca am si eu aceeasi problema poate mai vorbim despre problema asta ^_^.

2 răspunsuri:
| imitatiedeom a răspuns:

-Buna, nu ne cunoastem, dar as vrea sa ne cunoastem. thinking

| zaharelstef a răspuns:

Nu mai bine faci asa:cand treci pe langa el zici frumos si dulce salut x(pana mea cum il cheama ) zici o data de doaua ori de trei ori mai mult ca sigur a 3 sau a 3 oara te va intreba de undel cunosti si atunce baci tu chesti gen te cunoaste o pretena de mea si bla bla bla hai ea nr meu de tel