| estera000 a întrebat:

Iubesc un baiat, dar mama nu ma las sa fiu cu el.Imi interzice sa mai fiu prietena lui. Ce pot sa fac in aceasta situatie? Eu nu pot sa renunt la el.Il iubesc cu adevarat. Avem o relatie de o jumatate de an.Nu stiu ce i-a venit acum de nu ma mai, lasa sa vb cu el. Ce ati face daca ati fi in locul meu? ast rasphappy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As iesi pe ascuns cu el pana as deveni major (in cazul tau) deja sunt oricum si cam atat.

| Libelle a răspuns:

Ai incercat sa apelezi la ajutorul unei persoane din afara? Adica prietena ei cea mai buna(eu sunt apropiata de a mamei),sau cineva cu(,)care nu se poate contrazice ca si cu tine,cum ar fi un unchi sau o matusa, sa fiti in relatii ff bune, sa afle si ea o opinie luata din alt unghi?

| Dash a răspuns:

Pai, depinde, ce varsta aveti tu si baiatul?

| Maothecat a răspuns:

Daca l-as iubi m-as intalni cu el si pe ascuns, indiferent de ce zic parintii sau altcineva din anturajul meu happy

| iuliapintea a răspuns:

Cati ani ai? explica-i mamei tale cat de mult il iubesti, demonstreaza-i ca pe langa iubit iti vei face timp si de treburile casei si de scoala, nu vad de ce nu ar intelege. a fost si ea adolescent big grin

| madalina_6034 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, la noi ambele familii erau contra noastra dar am luptat nu ne-am despartit pana intr-un mom cand au vazut ca nu au ce sa ne mai faca si ca ne iubim si ne-au lasat in pace, ...asa ca si u fa la fel daca il iubesti si daca el vrea sa fie cu tine, incearca sa discuti si cu mama ta si intreab-o dc nu te lasa.succes