| florycik a întrebat:

am si eu o nelamurire. De fapt nu stiu cum sa procedez, ca sa imi fie mai bine. Am stat cu un baiat 8 luni. Dupa vorbeam doar ca amici. Cu timpul am inceput iar sa ma intalnesc cu el, dar doar asa...nimic mai mult. Acum imi este foarte greu sa renunt la el, cand ne-am intalnit nimeni nu ne vedea. Vreau altceva acum, o relatie serioasa, sa ma pot afisa. El nu ma mai lasa-n pace, oricat i-as zice. Nu mai scap de el.il iubesc mult, dar nu il mai vreau langa mine, Niste sfaturi ca nu mai rezist asa x(

1 răspuns:
| thedistroyer a răspuns:

E greu deoarece il iubesti dar nu il vrei.thinking daca e obsedat de tine nu e prea bine insa daca te iubeste ai putea sta cu el sa vorbiti sa ii explici si sa vezi cum e mai bine cu sau fara el.