| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat dar nu stiu cum sa-i demonstrez aceasta imi pare ca si el simte ceva pentru mine dar nu sunt prea sigura. Dati-mi un sfat, va rog!

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Demonstreaza-i ca ai stii sa scrii corect...cred de fapt ca si-a dat seama de acest lucru si de aceea te ignora. Dragoste usoara!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Iubirea nu o "stii", o simti. Refa calculele si daca-i pozitiv, fii o persoana veritcala, o sa se rezolve.
Spor!

mira
| mira a răspuns:

Lasa-l mai intai pe el sa se dezvaluie. Mira

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In afara faptului ca ai cam avut emotii cand ai scris...sunt capabila sa iti dau un sfat. si eu am trecut prin acesta situatie cu ceva timp in urma si am invatat ca trebuie sa le spui lucrurilor pe nume. fugi la el de prima data cand il vezi si spune-i in fata ce simti. nu te mai amagi de una singura...SUCCES( si ca sa mai razi putin iti urez multe succesurilaughing

| n2paul a răspuns:

Pai poti folosi limbajul trupului atunci cand esti langa el de exemplu il privesti in ochi, te joci cu parul, ii zambesti, iar cand vorbesti baga si tu apropourihee hee dar nu fa cum fac o gramada de fete il lasa doar pe baiat sa faca conversatie pentru ca nu toti baietii vorbesc non stoop sau fara motiv asa ca vb cu el si asa mai departe.