| abaalexandra a întrebat:

Buna ma numesc alexandra si am 15 ani! cunosc un baiat pe care il stiu de vreo 2 ani si ceva aprape 3 si sunt cu el de 3 luni si il iubesc enorm de mult si cred ca si el pe mine pentru ca imi arata ca ma iubeste insa eu nu stiu cum sa ii arat si sa ii demonstrez ca il iubesc! si il iubesc asa de mult ca as face orice pentru el...sadhappyel imi demonstreaza mereu ca ma iubeste dar eu nu stiu cum sa ii demonstrez asta (va rog mult ajutati-ma cu un sfat ceva ca ma simt atat de rau ca nu stiu cum sa ii demonstrez si eu acelasi lucru)va rog ajutati-ma cu un sfat ceva (dar va rog ceva sincer )va rog mult:*:*:*:X:X:X

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, daca esti mereu alaturi de el la bine si la greu, daca te porti frumos cu el, il respecti, ii oferi dragostea ta, eu cred ca e suficient...

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca el te iubeste, stie de ce! Fii tu insati!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cred ca un sincer te iubesc din tot sufletul este de ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca faci orice pentru el... ce vrei mai mult? dar ce puteti voi face unul pentru altul, la varsta voastra? in afara de promisiuni vesnice, dragoste nelimitata, sex, si eventual cadouri? ca la baiatul meu de 17... dragostea ei vesnica si nelimitata a tinut vreo trei luni. a ars intens, poate prea intens si s-a stins brusc.