| EmarfaFrate a întrebat:

Iubesti pe cineva? Ai o persoana draga la care te gandesti? Ce inseamna pentru tine acea persoana?

12 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca te referi la un partener de viata, nu, nu ma gandesc, nu am.

| RAY a răspuns:

Daca te referi la sexul opus, nu, nu, nimic

| EmarfaFrate explică (pentru RAY):

Ma gandesc la tot

| RAY a răspuns (pentru EmarfaFrate):

Poftim?

| Frank51 a răspuns:

Sincer, nu a existat pana acum o persoana capabila sa imi starneasca astfel de sentimente, gen sa ma gandesc la ea, etc.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Ma iubesc pe mine. Si cred ca e de ajuns

| CleanHeart a răspuns:

Da, am tinut mult la o persoana dar s-au dus naibii de planuri asa ca s-o lasat cu Adio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup,nu,nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
Nimic

| 94Lucifer94 a răspuns:

Iubesc pe cineva care are deja prieten. Pur si simplu are o frumusețe fizică eclipsată de frumusețea interioară. Este persoana la care visez zilnic... e un motiv să fiu fericit si trist in același timp.

| Hellboy96 a răspuns:

Da, iubesc, da, ma gandesc la ea, inseamna foarte mult!

| Jeonghyeo a răspuns:

Da iubesc, ma gandesc foarte des, inseamna totul pentru mine.