| Xerol a întrebat:

Iubita mea a plecat cu niste baieti la hotel si s-a drogat, eu nestiind nimic de ea. Sa o iert? Sau sa ma despart de ea?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pff, acum ce sa zic si eu, daca nu te deranjeaza faptul ca i-au dat aia adanc si vartos in toate gaurile, poti sa stai in continuare cu ea.winking
Eu totusi sper ca esti troll, desi ai contul din 2016...pentru ca altfel nu ai cum sa pui o asemenea intrebare. happy

| Hyperion7 a răspuns:

Daca s-a drogat acum, oare o va opri ceva daca va continua să o facă?
Tu decizi daca merita sau nu.

| Lupică27 a răspuns:

Pe noi nu ne-a chemat, ia uite ba frate...

| cristinutza07 a răspuns:

Dă mare skip acestei relații.
Cum poți să întrebi așa ceva aici, nu ești capabil să iei o decizie radicală în privința acestei fapte de tot c***tul?
E trist dar si amuzant faptul ca tipa ti-a ascuns chestia aceasta și că s-a dus cu baietii la hotel? Sunt curioasa unde va aparea filmarea cu ea in urmatoarele zile?
Daca si un link ceva sa ne trimiti si nou, sigur va fi un film demn de brazzers

| PorcSpinos66 a răspuns:

Depinde. I-a fost teama ca ai fi perceput ca te insala? Ca nu ai fi reactionat ok daca aflai de toata treaba inainte? Oricum, sper ca totul este bine in ceea ce o priveste. Cel mai bine incercati sa comunicati, si daca totul devine prea mult, sa luati o pauza unul de la celalalt.

| iatrogenus a răspuns:

Dacă nu ești capabil să iei singur o hotărâre în sensul ăsta, să nu te mire că tot ce ai reușit să cucerești a fost o femeie ușoară.
Nu mai pune întrebări stupide la proștii de aici. Dă-ți două palme și pune-ți ordine în viață dacă vrei să găsești o femeie care nu dispare peste noapte cu hăndrălăii prin hoteluri.