| markusssss a întrebat:

Cum pot sa ma despart de iubita mea? dar...sa nu o supar straight face

Răspuns Câştigător
| oana_9912 a răspuns:

Sa-i spui direct ca nu mai vrei sa fii cu ea. eventual sa-i dai si motivele pentru care nu vrei sa mai fiti impreuna
oricum bine nu cred ca se va simti...succes :*

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cat de usor pot fi spuse unele vorbe...

| clauss a răspuns:

O mica suparare tot ii vei produce, ori cat ai vrea sa n o faci, comunica tot mai putin cu ea, sun o mai rar, vorbiti mai putin pe mes, cauta scuze atunci cand te suna ea, mi e greu sa dau asemenea sfaturi si poate cei care dau stupid sa se gandeasca de doua ori, dar apreciez ca nu vrei s o faci sa sufere

| Beatrice a răspuns:

Acum depinde de cat de tare te iubestehee hee
Adica. daca nu te iubeste ii spui pur si simplu nu mai vreau sa fim impreuna! Si ea nu are nici o treaba! laughing. just kidding.
Ai putea sa-i spui cu frumosul, scurt si la obiect, ce tot atata oh go on Pana sa nu se desparte ea prima de tinehee hee.
Sau dai un motiv care s-o faca sa se desparte de tine, sa nu te mai placa big grin

| SteauaROsie a răspuns:

Pai pune si tu un baiat misto sa se dea la ea si daca tine se v a despartii de tine, in felul asta veti fii amandoi (very happy)cool nu?

| Lavynyu a răspuns:

Fara sa o superi e imposibilstraight face

Incearca sa ii explici din ce motiv relatia voastra nu mai merge...

| alexulu a răspuns:

Si altii ar da tot sa aiba o iubita si tu vrei sa te desparti de ea... dar ce ti-a facut? va intelegeti bine, va iubiti? atunci nu prea inteleg de ce v-ati desparti sad da treaba ta. acum oricum ai face-o ea va fi putin suparata