| danezu8236 a întrebat:

Iubita mea mi-a facut sex oral acum 4 zile, la inceput nu prea mi se scula, dupa s-a sculat si in timp ce imi facea oral a murit. Si nu am apucat sa ma termin, iar de atunci nu prea mi se mai scoala cand incerc sa ma masturbez. se scoala singura cateodata, insa doar de 2-3 ori pe zi... Este normal? Am aproape 16 ani.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acesta este efectul secundar al masturbarii excesive!
Asa ti se intampla TOCMAI pentru ca ti-o freci de nu stiu cate ori pe zi, iar cand esti cu o fata in pat nu se mai scoala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e normal să faci sex oral.

| mihai69 a răspuns:

Cred că tr-a mușcat și ai făcut pană. Bag-o într-un vas cu apă și vezi pe unde răsuflă!

| Scorillo a răspuns:

Esti defect. Intreab-o daca si celalti au patit la fel. si daca da faceti un club.