| Anonimbb1 a întrebat:

Am o problema, am făcut sex pana acum de 3 ori și niciodată nu am ejaculat. Odată am făcut sex cu prietena mea și am stat vreo doua ore deoarece penisul meu nu se mai scula, după am fost la o prostituata și mi-a făcut sex oral și normal și tot la fel penisul meu nu se ridica. Prima data când am văzut s-a sculat si când a luat penisul in gura deodată nu se mai scula și ultima data am fost din nou la o prostituata și mi-a făcut sex oral dar mi s-a sculat prima data si după am stat vreo 20 minute și nu se mai scula după când sa o bag in vagin. Tin sa precizez ca ma masturbez aproape zilnic, uneori ajung pana la 3 ori pe zi sau chiar mai mult... va rog puteți sa îmi dați un sfat? Nu stiu ce sa fac. Precizez ca am sub 18 ani... Cred ca nu am o atracție fata de femei sau ceva de genul. Va rog sa îmi dați niște sfaturi, sau poate cineva de aici a pățit la fel.
MULTUMESC.
Dau FUNDA.

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ia o pauza de minim 10 zile la masturbare si apoi, maxim la 5 zile odata! daca nu vrei sa risti sa ai mari probleme mai tarziu si sa iti blestemi zilele si slabiciunea!
Mananca sanatos, cu multe fructe si salate si 5 nuci pe zi, si o banana, nu manca prostii de junk food si altele, si fa ceva sport si mai si invata, ca e apropie bacul!

| doctorandus a răspuns (pentru PsihoSex):

Iar ai scris la betie? Ca "Ia o pauza de minim 10 zile la masturbare si apoi, maxim la 5 zile odata! daca nu vrei sa risti sa ai mari probleme mai tarziu si sa iti blestemi zilele si slabiciunea!" nu se explica decat drept delir sau betie.

| darrio2007 a răspuns:

Masturbarea prea multa te prosteste psihic.

| mihai69 a răspuns:

Nu e de la labă, ci de la psihic. Ceva te inhibă; ca să afli ce anume, ar trebui să mergi la un psiholog bun.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai atractie pentru masturbare este normal sa nu ti se scoale atunci cand vrei sa faci sex cu o femeie. Lasa-te de masturbare si vei vedea ca vei avea atractie si pentru femei.

| Goete a răspuns:

La ce te gandesti cand te masturbezi?

| Anonimbb1 explică (pentru Goete):

Pai de obicei ma uit la filme xxx nu prea contează de care, eu m-am gândit ca poate nu am o atracție pentru pi... și nu știu ce sa fac, dar acum vreau sa ma las 21 de zile fără sa ma masturbez și după ma voi duce pe la prostituate, și inca ceva când am fost prima data la prostituate penisul meu era erect doar când ma gândeam si după când Mi-a făcut sex oral era semi erect, când am băgat-o înăuntru deodată a murit, apropo și aia era larga Și ultima data când am mers aproape ma terminam la ea in gura dar atunci ea s-a oprit și a început din nou sa facă sex oral și atunci mi se școala foarte greu spune-mi tu opinia ta dacă nu ma mai masturbez crezi ca hormoni îmi vor revini la normal?

| Goete a răspuns (pentru Anonimbb1):

Nu cred ca te ajuta daca nubte masturbezi.
Despre ce hormoni vorbesti?
Mie nu mi s-ar scula - sau nu as face-o cu placere cu o prostituta, pe mine ma excita sa vad cum se excita si prostituta se excita la bani.

| ywar a răspuns:

Esti jalnic, asta pot sa-ti spun!

Răspuns utilizator avertizat
| Gofigi a răspuns:

Depinde la ce te uiți când te masturbezi