| Gosu a întrebat:

Iubita mea mi-a zis ca a deranjat-o ca nu i-am facut și eu un schimb în cadou după ce ea mi-a făcut 50 de motive pentru care mă iubește și a deranjat-o ca eu nu i-am făcut nimic,a zis ca nu voia nimic scump sau cumpărat,doar ceva făcut de mine o hârtie pe care sa scrie ceva și nu știu acum mă simt prost, îmi e rușine sa mai dau ochii cu ea sincer.Voi ce părere aveți?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sorry, dar chiar asa de naiv si egoist sa fi?!

E o vorba, "Ce tie nu-ti place altiuia nu-i face", dar la reversul ei logic chiar nici 5 secunde sa nu meditezi?!

Ia-i ceva cat de cat si niste flori, daca nu vrei sa risti sa o pierzi.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Grija mare frate din intrebare deduc ca are probleme mintale si e o persoana manipulatoare grija mare. fugi din relatia asta pana nu iti pierzi mintile

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Are dreptate fata, păi ce vrei numai tu sa primesti cadouri? Cumpăra i si ei ceva draguț, un buchet de flori, o cutie cu bomboane de ciocolată, nu fii zgîrcit, alege flori proaspete frumoase, nu te duce la ea ca mârlanul cu flori vechi si ofilite, cumpăra cele mai bune bomboane de ciocolată, nu cele mai ieftine si proaste, ca face saraca fată diareelaughing si te va blestema pe wc in chinurile faceriilaughing ce vârstă ai tu? dar ea? mersi.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i snoaba!
Cand iubesti si daruiesti din inima, nu astepti nimic in schimb!
Schimb-o! Alta mai desteapta!

| neutrino a răspuns:

Pup-o des si spune-i ca tu asa stii sa-i arati ca o iubesti.

| LoveSleep a răspuns:

Scrie-i pe o foaie 50 de motive pentu care nu-i scrii căcaturi pe foi.

| Oana92 a răspuns:

Cadourile, indiferent de valoarea lor materiala sau sentimentala, ar trebui facute din suflet, nu din obligatie. Nu ar strica sa afle si prietena ta asta...

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca are 12 ani si face ceva doar ca sa primeasca si ea inapoi. Cauta alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate la ea timp de o saptamana. Dupa o saptamana spune-i ca vei inceta sa o mai bati. Astfel ii vei face si un cadou minunat si ii vei oferi si o lectie foarte importanta despre viata.