| Audir8etron a întrebat:

Iubita mea nu ma baga deloc in seama
Oare de ce
Si când o bag eu in seama răspunde foarte greu(30 min-1 ora)
Ea spune ca nu stie de ce raspunde asa greu

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E nu stie e jmecheră si are pe altul, tu esti istorie pentru ea, lasă o ca te tratează ca pe un prost.

| corbulalbrosu a răspuns:

Distantarea si racirea relatiilor dintre 2 parteneri se produce in momentul in care dispare atractia si sentimentele fata de cealalta persoana, adica apare ori rutina, ori plictiseala si indiferenta. Singura solutie/rezolvare o reprezinta o discutie lucida, obiectiva si edificatoare privind relatia de cuplu. In caz contrar sau a refuzului, devine cat se poate de evident faptul ca totul este in zadar si inutila continuarea relatiei respective.

| R0R0 a răspuns:

Poate e ocupata cu altceva.

| ToKen a răspuns:

Da-i jet in p|m.