| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
iubitul meu a devenit mai rece, nu prea ma mai baga in seama si imi raspunde greu la mesaje.ce e cu el?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu putem noi sa stim ce are iubitul tau e relatia voastra nu iti cunoastem iubitul nu stim ce faci tu sau ce face el de s-a ajuns la raceala din partea lui.

| AlexandraCris a răspuns:

Bună!
1. Poate nu mai ţine la tine.
2. Poate e cu alta în timpul în care nu îţi răspunde la mesaje.(re înşeală)
3. Poate are o perioadă mai grea. Pur şi simplu are nişte probleme. Deşi asta nu e mereu o scuză.
4. Poate că vrea să vă despărţiţi dar îi este teamă să îţi spună să nu suferi.
În cele mai multe cazuri este varianta 2. Scuze dacă am fost prea directă. Dar e mai bine decât să o fi luat pe ocolişuri. Încearcă să vorbeşti serios cu el despre asta. Indiferent de ce s-a întâmplat cu el de s-a ajuns aici, fi tare şi fi sigură că vor mai fi şi alţi băieţi. Are balta peşte...laughing
Succes!

| eu1234512345 a răspuns (pentru AlexandraCris):

Dupa mine, in cele mai multe cazuri e varianta 4.

| AlexandraCris a răspuns (pentru eu1234512345):

Eu am întâlnit mai mult varianta 2. "Lucky you" dacă ai întâlnit mai mult varianta 4 happy

| Iamnotme a răspuns:

Poate s-a plictisit de tine şi are pe alta happy
Cel mai bine ar fi să vorbeşti cu el, să îl întrebi care e problema happy

| fataciocolata a răspuns:

1.Poate si-a gasit o alta iubita si este ocupatcu ea.
2. Poate are probleme la servici, in familie.
3. Poate are o problema de sanatate sau ceva de genul asta.
Cel mai bine vorbesti cu el, ii explici ce te nelamureste la el iar atunci ve-ti rezolva problema. Funda?

| BAPHOMET a răspuns (pentru fataciocolata):

Dar daca se supara ca il intreb sau zice ca sunt obsedata etc?

| fataciocolata a răspuns (pentru BAPHOMET):

Inseamna mai mult ca sigur ca are pe altcineva si profita de tine.

| Ankutza2394 a răspuns:

Parerea mea e ca poate nu mai tine la tine si si-a gast pe alta! stiu ca suna dur, dar ceea ce iti recomand sa faci si daca ti la el, e sa il intrebi direct de ce e asa rece cu tine si de ce nu mai e la fel ca inainte...si tot ce te mai deranjeaza! In felul asta afli tot ce vrei direct de la el si nu te mai gandesti u la fel si fel de lucruri! bafta!

| BAPHOMET a răspuns:

T.T