| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea nu mai vrea sa facem nimic impreuna si o data am intrebat-o daca ne sarutam si de atunci (cam de acu o luna) spune ca nu-i pregatita sau ca nu simte ca e momentul. Spuneti-mi si mie ce sa fac si cum sa ma comport cu ea mai frumos. A si ea vroia sa nu afle nimeni dar mai nou am aflat ca toata clasa stie.
De aceea nu mai vrea sa facem nimic impreuna?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu ea si vezi ce o roade asa fara pupat nu se poate, daca vrei sa o sperii putin ii zici ca o lasi daca o tine asa si o sa sara pe tine.

1 răspuns:
| whoocares a răspuns:

Pai. probabil ea chiar nu e pregatita. incearca sa vb cu ea. si sa va rezolvati problemele pe care le aveti. happy astfel de intrebari nu isi au rostul pe TPU.