| Hirockers a întrebat:

Iubita mea obisnuieste sa ma `traga` usor de par, sa imi muste buza si este foarte agitata cand ne sarutam. Ce inseamna >asta?: De ce reactioneaza femeile asa?(...nu ca nu mi-ar place)[funda pentru cel mai interesant raspuns].

Răspuns Câştigător
| play4girls a răspuns:

De obicei femeile reactioneaza asa(agitate) cand sunt foarte emotionate(excitate)(se vede ca te place cu adevaratwinking ).nu stiu daca aveti si o relatie sexulala, daca nu, ar trebui so faceti. daca da, ar trebui so faceti mai desbig grin.deci cu alte cuvinte iubita ta se excita cand o saruti(de sex nici nu mai vbbig grin), si intra usor in panica(nu vrea sa faca vreun pas gresit), probabil tu esti baiatul care si la dorit mereu...bravo!''punct ochit, punct lovit''winking. play4girls!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te vrea.E la mintea cocosului!

| Broadband a răspuns:

Poate vrea sa faceti sex.
sau mai stiu eu ce... poate asa se crede mai senzuala.

| corina8508 a răspuns:

E doar un mod dragut de a se alinta. cred ca asta inseamna ca se simte bine in prezenta ta si ca se poate "exprima" cum vrea ea. si daca iti place, poti sa-i dai de inteles asta prin unele gesturi asemanatoare din partea ta happy face relatia mai interesanta si mai funny big grin

| Nov a răspuns:

E cam excitata.

| Angelina01 a răspuns:

Are nivelul de hormoni crescut si incinsi la maxim ia atingeo si tu, gaseste locuri unde crezi ca ea se excita si vezi cum reactioneaza si ea dar cel mai simplu faceti dragoste si gatta

| Rus_8917 a răspuns:

In general depinde de fiecare persoana nu poti sa generalizezi. Unele sunt mai linistite altele mai agitate chiar daca sunt la fel de excitate sau se gandesc la acelasi lucru, asa cum si unii barbati sunt tandri altii agresivi. "Agresivitatea" asta e doar o forma jucausa, un fel de mini preludiu, un alint, pur si simplu e excitata. Asa cum si tu ai spus-o iti place, deci nu e ceva de ingrijorat in prinvinta asta. happy

| lilita a răspuns:

Se alintă, deoarece vrea să daceți dragoste... fundă?