| BlackAngel23 a întrebat:

Nu trece de intrebarea mea te rog, as vrea baieti sa-mi raspunda Baieti va place sa va muste >iubita?: si daca da.de limbutza de gat sau de >buza?:" a da si ce va excita? ce va face >fata: vreau sa-i fac si eu pr meu sal excitbig grin

Răspuns Câştigător
| TrustNoOne a răspuns:

Mie unul nu-mi place sa fiu muscat, dar depinde de la baiat la baiat, sfatul meu e sa il astepti seara ia ceva sexy pe tine si ofera-i o noapte amoroasa big grin

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Fiecare are zonele lui erogene. Asa ca, nu-ti poate spune TPU-ul, ce-l excita pe prietenul tau.In afara de asta, de ce-ti doresti sa-l exciti? Acesta e scopul tau in dragoste sau? Baietii la varsta asta se excita din orice si mult prea repede ca sa-ti faci tu probleme ca ramane neexcitat.

| Азбука a răspuns:

Pe cuvantul tau? laughing