| ziggs a întrebat:

Iubita mea s-a suparat pe mine fiindca am fost vazut cand am sarutat o alta fata...a spus ca nu mai are incredere in mine si s-a e foarte suparata pe mine si ca va trebui sa ii demonstrez ca poate sa aiba din nou incredere in mine...ce as putea face? Si daca puteti sa imi dati o melodie care sa i-o postez pe facebook prin care sa imi cer scuze?

Răspuns Câştigător
| xXPandaXx a răspuns:

Sincer cred ca ai facut-o lata. E rau! Nu trebuia sa saruti o alta fata, daca o iubesti pe iubita ta, nu trebuia sa o tradezi, dar totusi daca vrei sa'i recapeti increderea, nu mai sta cu alte fete, adica vreau sa spun sa numai fii asa apropiat cu alte fete pe care ea nu le cunoaste. E normal sa numai aiba incredere in tine, dar stai aproape de ea, fa'o sa-si dea seama ca inca mai poate avea incredere in tine, dar crede-ma ca urmatoarea tura cand o faci lata, nu o sa te mai iertelaughing Nu prea rezolvi nimic daca ii dedici o melodie, adica cel putin ai putea incerca, desi nu cred ca o sa aiba vreun efect maret... Bafta oricum :3

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu prea merg dulceturile in cazurile astea. trebuie sa muti 5 lanturi de munti ca sa reusesti. da-i pace ei. vine alta

pe viitor, nu mai fa de astea

| Amelya02 a răspuns:

Crezi ca daca ii dedici o melodie, gata s-au rezolvat treburile? Cum ar fi fost ca ea sa se pupe cu altul, ai fi iertat`o usor?

| Exilee a răspuns:

Multe melodii, precum: Spin- Amintirea Ta,

Juanes -Tengo la camisa Negra

Versurile sunt :X

Tengo la camisa negra, ya tu amor no me interesa etc...

Si ar mai fi una, dar aceasta este prea romantica, banuiesc: C-REAL with or without you

| CaptainPanda a răspuns:

Nu poti sa-i mai desmonstrezi ca mai poate avea incredere in tine daca tu te-ai sarutat cu o alta fata! e bormal sa fie suparata!

| MrsSunshine a răspuns:

In locul ei iti dadeam papuciilaughing))puteai sa vii tu cu fanfara dupa mine si tot nu ma mai uitam la tine

| AccesoriiAli a răspuns:

Tu vrei sa ii ceri scuze printr-o melodie pe facebook? ioi jesus! ii geloasa rau de tot laughing Bad girl laughing

| Mariws a răspuns:

Eu mor pe baiettiii care fac asa si eu sunt baiat frate incerc de 3 ani de zile daca ma crezi sa cuceresc o fata dar nu pentru a o insela vai de steaua ta cunosti oare sentimentul acela? de durere? ea nu va mai putea avea incredere in tine niciodata gandeste-te de 2 ori inainte sa faci ceva...