| Andreiu68 a întrebat:

Iubita mea spune ca nu o apreciez si e dezamagita de relatia pe care o avem.Am o relatie de 6 luni cu o fata, primele 2luni am fost cat de cat ok, dar dupa nu. Ea tot spune ca nu o apreciez,nu stiu de ce spune asta ca o apreciez mult. Ii fac toate poftele, cand vrea dulciuri de exemplu ii cumpar, vrea sa mergem acolo mergem,am fost undeva la munte cu niste prieteni i-am platit si eu cazarea,mesele ca ea nu avea nici un ban si am cheltuit ceva bani,mereu cand iesim afara iesim cu masina sa nu ii fie frig, am iesit in oras la cafenele restaurante pe banii mei iar, am lasat tot prietenii pentru ea, adica ma mai cheama prietenii pe afara la o cafea la o vorba le zic nu ca stau cu ea. Fata asta sta undeva pe la tara la 30km de oras si mereu in weenduri fata pleaca la tara la ea si eu ma duc la ea sa stau cu ea. Ea mai are toane din astea proaste ne iubim ne luam in brate ne sarutam si dupa zice lasa-ma in pace si se intoarce cu spatele la mine si parca se supara asa deodata zici ca are 2 stari asa deodata. Are si snapchat iubita mea si trimite snapuri din astea si baietii ii mai dau mesaje si vorbeste cu ei da asa in sec dar tot ma deranjeaza si ii zic sa nu mai vorbeasca ce e asta, si zici ca vorbeste in sec, mai spune uite cati baieti imi dau mesaj daca ne despartim azi maine imi fac relatie. E copila la cap nu stiu ce e cu ea. Dupa a mai trimis un snap din ala si un baiat i-a spus ca e frumoasa si dupa iubita mea imi zici ca uite un baiat care ma apreciaza si i-am spus ce a facut baiatu asta pentru tine de zici asta, eu iti zic mereu ca esti frumoasa, ti-am luat si flori,te-am luat peste tot cu mine etc si tu, tu nu ma apreciezi pe mine. Mai vorbim prin mesaje si cand ii zic ca am treaba sau ceva ii zic frumos am treaba iubita iti dau mesaj mai tarziu si te pup si zice pa, sau ea cand are treaba vorbesc deoadata si dupa zice hai paaa ca am treaba ce e asta doamne. Nu vreau nici sa ma despart de ea ca o iubesc,dar cu toate astea parca imi trece dragostea. Vreau ceva niste cuvinte replici sa ii zici sa ii spun ca eu chiar o apreciez,nu stiu daca mai sunt baiati ca mine asa, adica nu imi bat joc,nici nu beau sau fumez,lucrez,mi-am cumparat masinuta mea din banii mei,nu am cercuri de prieteni naspa le-am evitat na adica sunt linistit. I-am spus ca o sa iti dai seama ca te-am apreciaz si iubit cand o sa ne despartim si o sa treaca ceva timp, o sa iti gasesti pe altul si o sa iti aduci aminte de mine si a zis ca nu o sa ii para rau ca ne despartim si nu ii pasa. Zice ea asa e tare in gura dar ma iubeste ea zice asa la nervi, nu stiu ce sa ma mai fac.

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Fratioare, tu esti sub papuc... face pasarica asta ce vrea ea din tine. Pe mine figurile astea m-ar scoate din minti si daca eram in locul tau, ii spuneam demult "pa!".

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Tu esti clar un exemplu de SCLAVUL SOTIEI ori iti mobilizezi ouale ori ramai SCLAVUL SOTIEI

| Goete a răspuns:

Sincer n-am citit decat pana la faza ca nu te vezi cu prietenii, ca stai cu ea.
Si eu m-as simti neapreciat in locul ei, adica e ca si cum ti-ar fi rusine de ea, sa iesiti impreuna de fata cu prietenii tai.

| LostForForever a răspuns:

Vezi că-și bate joc de tine in ultimul hal vorbesc serios -_-
Sincer îmi pare rău de tine

| 0VolkSWaGeN1 a răspuns:

Sincer îți spun, mai bine te desparți de ea. Nu ești sclavul ei și nu este corect să o lași să-și bată joc de tine. Dacă te plăcea cu adevărat, nu mai avea atâtea mofturi și ți-ar oferi mai multă libertate (să ai și tu timp să mai ieși cu prietenii în oraș, că doar nu ești,, păpușa" ei). Mai bine să ai o relație cu o fată serioasă, una care să te înțeleagă, să-ți acorde atenție, grijă etc.

| alvostrustietot a răspuns:

Cumetre du.te la tarfe