| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu a ejaculat pe fata si a curs spre vagin, pot ramane insarcinata din cauza asta? Mentionez ca nu eram pe ovulatie si nu a ajuns multa sperma jos, ca am reusit sa pun servetel sa nu ajunga, dar nu sunt sigura daca ajuns ca nu era in cantitate mare iar ciclul mi-a intarziat cu aproape 2 zile si sunt foarte paranoica si ma stresez tare din cauza asta.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Wow cum a reusit sa iti curga de pe fața direct pe vagin? Cu ce viteza a ejaculat? Nu are cum sa se intimple asa ceva, astea sunt niste minciuni, tu ai luat spermă de pe față si ti ai bagat o in vagin, raspunsul este nu poti fi insarcinata deoarece sperma in contact cu aerul devine infertilă, inactiva si nu se produce sarcina, sperma ejaculta direct in vagin din penis, aia da este 100%activă si ramîi gravida.

| aohdhqjajaja a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eram in genunchi si de pe fata a curs pe corp in jos si deja eu in capul meu mi-am facut multe ganduri

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru aohdhqjajaja):

Stai linistita nu esti insarcinata, ce varsta ai? Multa sanatate.

| MarianWLF a răspuns:

Daca nu a ejaculat cat un armasar nu avea cum sa se scurga asa jos, de unde atata cantitate.

| Violleta2022 a răspuns:

"acum o oră | aohdhqjajaja a întrebat:
Iubitul meu a ejaculat pe fata si a curs spre vagin pot ramane insarcinata din cauza asta?"

Sper ca ai tinut ochii inchisi, ca sa nu te orbeasca, ca de sarcina nici nu poate fi vorba.

| dullcat a răspuns:

Foarte credibil....Asteapta sa iti vina menstruatia, in liniste.

| Nelucojoc a răspuns (pentru dullcat):

@violeta22: Da' ce', tu ai orbit cand ai luat-o in ochi?

| dullcat a răspuns (pentru Nelucojoc):

Ai raspuns altui user.laughing

| Emilian65 a răspuns:

În situatia prezentata de tine este imposibil sa ramai gravida.

| Robert2526 a răspuns:

Este in regula, nu ai de ce sa iti faci griji, nu esti insarcinata

| saresipiper a răspuns:

"Iubitul"? Poate un jeg penal! Cum acceptati ma nefericitelor sa va trateze ca pe niste wc-uri toti bolnavii psihic care isi iau "educatia" din mizeriile porno? El te lasă sa te piși pe fața lui? Măcar sa fie reciproc...

| Nelucojoc a răspuns (pentru saresipiper):

Da! Macar sa fie reciproc, asa spun si eu! Porno porno, da sa stim si noi!

| yhua a răspuns:

As fi vrut să fi fost în locul iubitului tau