| nicoleee30 a întrebat:

Iubitul meu a fost intrebat ceva pe facebook, pe chat si a raspuns cu : " scuze dar nu mai pot sa vin ca nu ma lasa, mai vb... te pup:X:X:X... ceau:X' A fost intrebat daca vine la scunsa happy. Ce sa inteleg euu din raspunsu lui? Va rog ajutati-ma :X Fundaa :*:*

5 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca nu ai voie sa ii umbli in telefon, in facebook sau in messenger.

| superdorex a răspuns:

,,A fost intrebat daca vine la scunsa"...nu am inteles nimic!

| lolly a răspuns:

Daca era vorba de o fata sa-i spui ce e cu faza asta? Daca era vorba de baiat o fi gay! Glumesc. nu stiu ce-s cu apucaturile lui.intreaba-l nu pierzi nimic (banuiesc).

| CrinaC a răspuns (pentru superdorex):

A fost chemat afara la "v-ati ascunselea"hee hee

| superdorex a răspuns (pentru CrinaC):

Ahalaughing atunci astepta si tu sa-i vezi purtarea in contimuare nu iti face griji pentru lucruri marunte da? papa