| AAlinaaa a întrebat:

Iubitul meu a incercat sa-mi faca anal.dar eu sunt prea stramta si ma doare, si il durea si pe el ca el este virgin si eu la fel. cum sa facem sa nu ne mai doara? si de ce cand incerca sa mi-o bage in fund imi venea sa fac treaba mare? mie putin rusine.

8 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Mai bine nu va bagati sa faceti sex anal daca nu aveti experienta. E dureros si poti sa-ti fisurezi muschii anali daca nu sunteti atenti.
Pentru sexul anal trebuie foarte mult lubrifiant, trebuie ca el sa fie foarte excitat si tu sa stai cat de relaxata se poate. Nu strange ca te doare si mai tare.
Senzatia de treaba mare e normala, pana te obisnuiesti asa o sa simti.
Si nu esti tu prea stramta...toate femeile au gaura anusului stramta. Dar ca orice muschi...se poate deschide (relaxa).

| Alcyon a răspuns:

De ce n-o faceti ca oamenii normali? Sexul anal e destul de periculos, fiindca muschii aceia nu-s elastici precum ar vaginului. Daca se largesc, ajungi sa faci pe tine. Nu mai spun, ca poti face fisura anala.

| Danysan a răspuns:

Pt ca nu esti obosnuita si de aia aveai senzatia de a iesi la baie.Acum eu nu va inteleg de ce nu faceti Sex Noraml si vreti sa faceti Anal avand in vedere ca sunteti de abia la inceput si e posbil sa face-ti numai greseli.Chiar daca el o sa incerce sa fie tandru si sa poarte protectie durerea pentru tine o sa fie la fel si pe langa asta poate sa iti produca rupturi sau sangerari Interne care sunt foarte grave la nivelu respectiv.Pe langa asta trebuie sa iti faci Clisma inainte deoarece e pefect Normal sa iti vina sa iesi la Baie cand esti Pentrata Anal datorita presiunii dar si a senzatiei de durere. CErt este ca Sexul de Natura Anala laughing dacae facut cu Cap poate sa Ofere Ambilor Parteneri Orgasme de Nedescris.Pt el mai e un avantaj ca poate sa isi dea drumu in tine si poate sa o bage toata iar pentru tine ca o sa ai o senzatie de Nedescris. Zona respectiva e in apropierea celor mai Importante Puncte de Excitare. Asteapta-te la Orgasme Multiple asta daca rezisti la durere.In rest e BIne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti grija cu sexul asta anal, ca nu e de joaca. FOLOSITI LUBRIFIANT, neaparat.
Fara, va fi foarte greu si te vei rani.
Cam asta e senzatia cand faci sex anal...

| MiruD a răspuns:

Folositi lubrifiant, ca sa nu va mai doara asa tare.

| DeathReaper a răspuns:

Dar cand noi va facem cunnilingus e bine nu? mai sunt uni care fac si analingus. Se vede ca nu stie cum. Imi primul rand daca nu esti excitata cum trebuie nu va intra nici degetul acolo. Sunt cateva 'tratamente" daca le pot zice asa si o pozitie adecvata, iar el trebuie sa stie cum sa te tina sa nu o iei la fuga in 4 labe.
Mai intai trebuie sa iti golesti intestinul ceea ce e la mintea cocosului. Dupa care e normal sa iti vina chestia aia fiindca ori ca iese ori ca intra e cam acelasi lucru. Muschii se relaxeaza.Cum am spus relaxeazate ba chiar "impinge" dupa ce ti-ai golit intestinul stii ca nu mai are nimic ce sa iaia de acolo.
De preferat ar fi sa iti faci o clisma, si un lubrifiant bun, daca nu si saliva e un lubrifiant destul de bun. Astea trebuia sa le stie el, sexul nu e ca si cum ai incerca sa pictezi. Virginitatea nu inseamna lipsa de experienta.Si daca este virgin fa-o normal si dupa aia anal, ca sa nu se trezeasca ca se rupe mai mult decat trebuie.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Mi se pare naspa sa o faci anal!
Cred ca se rezolva cu un lubrifiant...

| FrumoasaFata a răspuns:

Dc sa o faci anal. Mi se pare chiar naspa si cred ca e o durere prea mare pentru o fata si daca tot vrei.Fai cucu tare tare i-a si un lubrifiant si sa incerce dar sa stii ca la inceput tot mica e si dupa se largeste dupa grosimea penisului