| Miihaa a întrebat:

Iubitul meu are capul penisului foarte mare. Unelori si prezervativele intra greu iar uneori eu am dureri in timpul actului sexual.
Fetelor, ati mai patit asa ceva? Ce e de facut?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il schimbi cu unul mai putin dotat

prezervativele se maresc si de 20 ori asa ca nu cred ca e aia problema.

| cosmin986522 a răspuns:

I-au murit laudatorii iubitului tau cumva? prezervativele se maresc, indiferent ce lingime/grosime are el nu are cum sa nu intre.

| RAY a răspuns:

Sex oral inainte de penetrare

| LoveSleep a răspuns:

Doar capul? Adică e ca un fel de triunghi isoscel intors?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O limbuta la bijboaca a pus inainte de penetrare?winking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Goddess23 a răspuns:

O vizita la medicul chirurg te poate scapa de aceasta problema! Sau foloseste un lubrifiant poate merge!