| Zombiezies a întrebat:

Lungimea penisului conteaza in timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
| MrVlad10 a răspuns:

Nu,deoarece stimularea vaginului nu are treaba cu lungimea penisului...

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu conteaza asa mult pentru ca degeaba o ai mare daca nu sti ce sa faci cu ea

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Lungimea sau grosimea contează prea puţin...

Important este să ŞTI ce şi cum să faci cu el!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Conteaza si in timpul si in afara actului sexual, dar depinde in primul rand calitatea.

| h3r a răspuns:

De ce, ai și tu probleme?

| SladeWilson a răspuns:

Conteaza si nu conteaza. Conteaza mai mult ce faci cu penisul.

| Stef69 a răspuns (pentru SladeWilson):

Cati ani ai copila ca in poza de la avatar nu ai mai mult de 12 ani ce stii tu cum se face sex

| SladeWilson a răspuns (pentru Stef69):

In poza sunt eu cand eram mica.

| BlaBlaAnnie a răspuns (pentru SladeWilson):

In poza nu esti tu, nu mai minti. Este un model, stiam candva numele ei. O sa-mi amintesc si o sa postez aici.

| Eduward a răspuns:

Nu conteaza dar e ciudat sa te culci cu prietena ta care nu ti-a vazut penisul iar apoi sa il vada de 1 cm si sa inceapa sa rada.Asta e desavantaju ca e posibil sa inceapa sa rada pe seama penisului tau. Daca te iubeste mult nu o sa-i pese.Bafta happy