| lulu21spb a întrebat:

Iubitul meu ejaculeaza prea greu.Eu de obicei dupa aproximativ 15-20 de minute maxim am orgasm deja de 2-3 ori uneori si începe sa ma doară. Ultima data cand am facut sex a ejaculat dupa o ora si ceva.Nu inteleg de ce, nu ma place? Sau ce ar putea fi?

10 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cine stie cate 'lăbi' isi da inaintewinking

| lulu21spb explică (pentru alina2k18):

La tine cat a durat cea mai lunga partida? ati facut doar normal sau si oral in acel timp?

| alina2k18 a răspuns (pentru lulu21spb):

30minswinking nu rezist mai multwinking si nu imi place sa imi... forjez zdipawinking
PS: orale si normalewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Cred ca ii dai tu "labi"... de stii cauza.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu 2 degetewinking

| mihai69 a răspuns:

Așa sunt unii, mai „insensibili". Sau mai rezistenți. Depinde cum vrei să le spui. Nu cred că nu te place, altfel nu ar mai lucra atât la tine...

Răspuns utilizator avertizat
| lulu21spb explică (pentru Cornel2017):

El mi-a zis ca ma place doar ca am vaginul larg.sa fie asta o cauza?

Răspuns utilizator avertizat
| Aragaz94 a răspuns:

Cumpara alt barbat de pe OLX.