| lulu21spb a întrebat:

Iubitul meu ejaculeaza prea greu.Eu de obicei dupa aproximativ 15-20 de minute maxim am orgasm deja de 2-3 ori uneori si începe sa ma doară. Ultima data cand am facut sex a ejaculat dupa o ora si ceva.Nu inteleg de ce, nu ma place? Sau ce ar putea fi?

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Așa sunt unii, mai „insensibili". Sau mai rezistenți. Depinde cum vrei să le spui. Nu cred că nu te place, altfel nu ar mai lucra atât la tine...

| alina2k18 a răspuns:

Cine stie cate 'lăbi' isi da inaintewinking

| lulu21spb explică (pentru alina2k18):

La tine cat a durat cea mai lunga partida? ati facut doar normal sau si oral in acel timp?

| alina2k18 a răspuns (pentru lulu21spb):

30minswinking nu rezist mai multwinking si nu imi place sa imi... forjez zdipawinking
PS: orale si normalewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Cred ca ii dai tu "labi"... de stii cauza.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu 2 degetewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Aragaz94 a răspuns:

Cumpara alt barbat de pe OLX.