| SunShadow a întrebat:

Ultima data cand am facut sex cu iubitul meu a fost acum 6-7 zile, i-am facut sex oral, imi place enorm, dar de atunci n-a m-ai vrut sa-i fac sex oral, ci sa-mi faca el mie, totusi nu inteleg de ce, cand i-am facut am observat ca incepe sa geama...acum de ce nu mai vrea? dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| Skia a răspuns:

Nu cred ca exista "alte propuneri", iubitul tau este singurul care stie ce vrea sau ce nu vrea, si cel mai bun lucru este sa te duci sa il intrebi daca e ok sau nu, nu cred ca il va supara e o intrebare normala, noi nu avem cum sa stim de ce nu mai vrea el... doar mergi inainte cu curaj, o intrebare nu poate strica relatia nimanui care este normal! multa bafta! funda?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate ca nu ai fost destul de atenta si l-ai zgariat cu dintii, din prea mare graba sau "pasiune". Asta, daca i-ai facut vreo rana, iti dai seama ca doare, pana se vindeca total! Poate nu a vrut sa te supere spunandu-ti! Gemetele au fost de placere, tu credeai altceva?! Desi nu ai mentionat nimic despre "final" (cat timp ai facut - de la cateva secunde pana la minute bune! - si daca si cum a terminat el?!) este foarte posibil ca tu, din lipsa de experienta si dialog insuficient sa nu fi stiut cat de tare dor testicolele excitate la maxim si negolite imediat - normal, vaginal sau manual! - si poate l-ai lasat sa plece cu o durere crunta! Daca nu a fost asa, de ce nu ai explicat succint tot - faza orala a fost inainte de vaginal, in loc de, sau dupa vaginal?! - ca sa se poata intelege corect si fara echivoc?! Vrea sa-ti faca el tie, firesc, ca sa vada daca si cat de mult iti place si daca gemi si tu, poate. Etc, etc. Poate e cazul sa inveti sa comunici foarte deschis, dar si el, si, ca sa nu il doara, sa il ajuti sa termine pe sanii tai sau in prosop sau servetel, dupa caz si "mofturi". Daca comunicare sincera nu e, aproape nimic nu e!

| ROB3RT89 a răspuns:

Probabil are motivele lui sau e o falsa impresie.Cel mai bine e sa vorbesti cu el deschis despre asta, el iti poate da cel mai plauzibil raspuns!

Răspuns utilizator avertizat
| SunShadow explică:

Inteleg asta, dar chiar nu vreau sa il fac sa se simta inconfortabil si nu vreau sa-l supar, ma inteleg foarte bine cu el, deci...alte propuneri?

| Azµre a răspuns (pentru SunShadow):

L-ai mușcat vreodată cu dinții sau îl zgârâi cu ei... una din două.

| Skia a răspuns (pentru SunShadow):

Nu cred ca exista "alte propuneri", iubitul tau este singurul care stie ce vrea sau ce nu vrea, si cel mai bun lucru este sa te duci sa il intrebi daca e ok sau nu, nu cred ca il va supara e o intrebare normala, noi nu avem cum sa stim de ce nu mai vrea el... doar mergi inainte cu curaj, o intrebare nu poate strica relatia nimanui care este normal! multa bafta! funda?

| ChocolattexXD13 a răspuns:

Daca chiar vrei sa afli, vorbeste cu el deschis fara nici o rusine si cere-i sa fie sincer cu tine.Prin comunicare se rezolv multe, printre care si problema ta.