| andreeacornea a întrebat:

Iubitul meu m-a atins cu penisul intre picioare, (nu mi-a bagat-o, pentru ca sunt virgina) doar a frecat-o intre picioarele mele iar apoi a ejaculat pe podea, posibil sa fiu gravida?

Răspuns Câştigător
| Skilline2012 a răspuns:

Daca te crezi podea, da.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu a folosit prezervativ exista o mica sansa sa fii insarcinata, mai ales ca erai virgina si asta a fost primul tau contact sexual (chiar fara penetrare). Totusi, probabil ca sansa este mica, totusi nu merita sa riscati daca nu va doriti neaparat copil. Folositi prezervativ la toate contactele sexuale.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

mergi la doctor, si află, ce ne intrebi pe noi? Voi stiti ce prostii face ti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă lichidul seminal ( sperma ) sau lichidul preseminal intră în contact cu secreţia ta vaginală, atunci EXISTĂ risc de sarcină!

Secreţia vaginală facilitează pătrunderea spermatozoizilor în vagin!

"Este important de retinut faptul ca o femeie poate ramane insarcinata cu un himen intact si fara un contact sexual direct (penetrare)!
Contactul dintre sperma si zona genitala poate facilita patrunderea spermei in vagin si instalarea unei sarcini.
Un himen intact nu trebuie considerat metoda contraceptiva!"
- SURSA :
http://www.sfatulmedicului.ro/......ninei_7764

Vezi alte DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Vezi alte detalii despre lichidul preseminal la linkul :
http://www.clopotel.ro/......r-141.html

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tii la virginitate, de ce i-ai permis sa te frece cu penisul intre picioare? Nu te-ai gandit ca in urma ejacularii care s-a produs la tine intre picioare s-ar putea sa ramai gravida?

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

Doamne daca ai peste 16 ani jur ca nu ai o ''doaga'' in cap. -_-

| Zdog a răspuns:

Cumpara un test de sarcina si fal tongue

| ZMR97 a răspuns:

Să-i dea cineva o bere la băiatul ăla!

| ZMR97 a răspuns:

E ceva gen: eu pun un ceas jos și sare pe masă rolling on the floor)))))))))

| andreeacornea explică:

Nu a ejaculat la mine intre picioare!

| patisandulce a răspuns:

E foarte putin probabil sa ramai insarcinata asa.